Koupelnový nábytek na míru

Dokonalou koupelnu netvoří jenom umyvadlo a prostorná vana, případně sprchový kout. Nepostradatelnou součástí je také stylový a praktický koupelnový nábytek. Uvažujete o rekonstrukci koupelny, nebo se stěhujete do nového? Prosto vám navrhne nábytek do koupelny na míru.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Navoďte příjemnou atmosféru koupelnovým nábytkem na míru

Koupelna je místem, kam se pravidelně vracíme po náročném dni. Koupel přináší nejenom očistu těla, ale pomáhá nám se také psychicky uvolnit a relaxovat. Právě proto je velmi důležité, abyste se okamžitě po vkročení do své koupelny cítili příjemně a veškeré zařízené bylo co nejvíce praktické.

Řešením je kvalitní nábytek na míru, ať už máte k dispozici malometrážní koupelnu v panelovém domě nebo velkoryse pojatý prostor. S nábytkem od nás vykouzlíte i ze skromného prostoru luxusní koupelnu.
Od první konzultace až ke koupelně snů

Každá zakázka je pro nás unikátní a při návrhu koupelny na míru se snažíme maximálně vyjít vstříc všem požadavkům klienta. Na úvod interiér koupelny přesně změříme a připravíme návrh koupelny včetně skříněk pod umyvadlo, nejrůznějších poliček, zrcadla a dalšího koupelného nábytku. Naší snahou je efektivně využít celý prostor a vyhnout se „slepým místům“. Součástí nezávazné cenové nabídky je také přehledná vizualizace koupelny, která osvětlí každý detail. Na osobní schůzce vše projdeme a rádi zodpovíme případné otázky.

Podívejte se na koupelny, které jsme již realizovali

Jak s vámi spolupracujeme

Kompletní vybavení koupelny vzniká ve vlastní výrobní hale v Němčanech, kde nám rukama projde doslova každý kus nábytku. Pro dosažení nejvyšší kvality se spoléháme na tým vyškolených profesionálů, řadu let zkušeností v oboru a moderní technologie.

Při montáži na místě se ještě jednou ujistíme, že je nábytek funkční a vše odpovídá schválenému návrhu. Jedině tak můžeme garantovat spokojenost zákazníků. Seznámíme vás také s informacemi, jak správně pečovat o koupelnový nábytek, který je běžně vystaven zvýšené vlhkosti. To proto, aby i po letech vypadal jako nový a vy se mohli z koupelny radovat co nejdéle.

Chcete svěřit svou koupelnu do rukou Prosto Interiér? Kontaktujte nás a my se už postaráme, abyste se dočkali nábytku do koupelny přesně podle vašeho gusta!

Jaké výhody nabízí spolupráce s Prosto?

Firma s dlouholetou tradicí

Prosto Interiér vyrábí nábytek na míru již bezmála dvacet let. Pracuje u nás řada zkušených odborníků, kteří se nezaleknou žádné zakázky.

Rychlá, ale kvalitní realizace

Na zakázce začínáme pracovat okamžitě po jejím přijetí. Garantujeme dodržení smluvených termínů dodání a zároveň přísně dbáme na kvalitu.

Nejmodernější technologie

V naší výrobní hale v Němčanech používáme nejmodernější stroje značky Homag, které představují špičku na evropském trhu.

Nábytek prvotřídní kvality

Rukama nám projde doslova každý kus nábytku. Nešetříme na kvalitních materiálech a zakládáme si na precizním zpracování ve spojení s maximální funkčností.

Domluvit si schůzku ohledně návrhu koupelny

Domluvit si schůzku Domluvit si schůzku

Reference našich zákazníků