Interiéry bytů a domů na míru | Prosto.cz

Interiér bytů a domů

Váš dům či byt jsou místem, kde můžete být sami sebou, načerpat novou energii a užívat si šťastné chvilky v kruhu svých nejbližších. Váš nábytek by měl proto být nejen krásný, ale také pohodlný - měl by splňovat všechny vaše potřeby a představy.

Nechte nás splnit vaše sny o bydlení

Interiéry svých domovů vnímají naši klienti opravdu citlivě. Snažíme se proto, abychom pro ně vytvářeli příjemné a přirozené prostředí doplněné o unikátní a trendové prvky. Mělo by jít o prostor přizpůsobený spokojenému soukromému životu mimo ruch ulic a také všem potřebám, které s ním souvisí.

Naši bytoví designéři v rámci realizace pečlivě vybírají vhodné prvky, které ladí s vaší představou a navíc je dokáží dotáhnout dle architektonických pravidel a vámi vybraného stylu do dokonalosti. Snažíme se, aby zařízení nebylo praktické a funkční pouze dnes, ale také po celá desetiletí.

Pro své klienty vyrábíme praktické 2D a 3D modely pro lepší představu o rozvržení prostoru, vše s nimi konzultujeme a pak se pustíme do výroby prémiového nábytku. Ten vyrábíme ve svých vlastních halách a pod dozorem špičkových expertů. Všechen objednaný nábytek pak instalujeme přímo do vašich domovů tak, aby vše proběhlo podle vašich představ. Naše služby však návrhem, výrobou a sestavením nábytku nekončí. Sladíme pro vás například vzorkování materiálů, vyrobíme jedinečné prototypy a můžete se na nás spolehnout i s dodávkami a instalacemi koberců, závěsů či televize včetně zapojení. Doladíme, dodáme a instalujeme i zdánlivé drobnosti jako držáky na kartáčky, ručníky a mnoho dalšího.

Přejete si interiér, který bude odrážet vaší individualitu a hlavně potřeby?

Chci interiér na míru Chci interiér na míru

Prohlédněte si interiéry domů a bytů, které jsme již realizovali

Interiéry domovů efektivně, trendově a nadčasově

Jak tedy začít? Při přípravě návrhů si váš prostor prohlédneme a společně uvážíme, jaké zařízení ho doplní co možná nejlépe. Vypracujeme návrhy, předběžné nacenění a následně naše společné představy uvedeme do života.

Na výrobu nábytku dohlížejí v naší specializované dílně mistři svého řemesla. O prvotřídní kvalitu se staráme nejen použitím prvotřídních materiálů, ale také formou zpracování. Používáme jedny z nejmodernějších technologii a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zbytečných vad, opoždění a nedostatků. Průběh výroby můžete kontrolovat na základě informačních mailů a fotografií.

Rychlá realizace bez zbytečných starostí

Během samotné výroby jsme schopni váš interiér připravit tak, abychom pro instalaci měli k dispozici vše potřebné. Samotná dodávka pak probíhá efektivně a hlavně rychle. V naší vlastní dílně se nábytek připravuje tak, abychom při montáži přesně věděli, které komponenty použít v daném momentu. Vaše vybavení seřizujeme v týmu profesionálů, kteří znají váš projekt a proto je nic nepřekvapí.

Po instalaci si společně objasníme funkcionalitu zařízení, seznámíme vás se seřizováním i ošetřováním jednotlivých kousků. Na základě potvrzení a vaší platby si zařízení převezmete a můžete ho začít naplno využívat.

Interiér vašeho domova by měl tvořit harmonickou a nadčasovou kombinaci pohodlí a stylu, kterou si můžete užívat se svou rodinou. Vsaďte tedy s jeho zařizováním na služby zkušených profesionálů, kteří vám pomohou přetavit vaše sny do reality.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč interiér bytu či domu od nás?

Dodržujeme sjednané termíny

Interiéry domů a bytů předáváme vždy včas. Na dohodnuté termíny se u nás můžete jednoduše spolehnout.

Česká firma s tradicí

Jsme solidní česká firma s tradicí, kterou vlastní 2 majitelé. Máme vlastní zázemí i zaměstnance, dlouholeté zkušenosti a také své know-how.

Individuální přístup

Ke každému projektu a zákazníkovi přistupujeme individuálně. Dokážeme zrealizovat i atypické či speciální požadavky.

100% garance kvality

Interiéry domů a bytů odevzdáváme s garancí vysoké kvality díky našim projekčním systémům a kontrole jakosti.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru na míru.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.