Interiéry hotelů na míru | Prosto.cz

Interiér hotelů

Pro úspěch a dlouhotrvající prosperitu hotelových zařízení není klíčová pouze poloha a kvalita poskytovaných služeb, ale také vybavení interiéru. Jeho estetická stránka, funkčnost či originalita dokáží pozitivně naladit vaše zákazníky a přimět je k tomu, aby si vaše hotelové zařízení na první pohled zamilovali.

Design interiéru určuje hodnotu podniku

Interiér hotelů má důležitou funkci - vyvolává v návštěvnících první emoce. Zapůsobte na ně a prezentujte se za pomoci profesionálů. Ubytování v hotelích se rodiny, cestovatelé či byznysmeni naučili vyhledávat elektronicky na základě doporučení a fotografií interiéru. Proto je velmi důležité, jaký v nich váš interiér udělá dojem. Design hotelového interiéru určuje hodnotu zařízení a také míru atraktivity pro hotelové hosty. Řídí se podle něj investoři, developeři a také fanouškové na sociálních sítích. Věříme, že interiérový design si vyžaduje zkušenosti odborníka a speciální expertízu. Zákazníkům tímto způsobem totiž ukazujete přidanou hodnotu svého byznysu a může vás velmi výrazně odlišit od konkurence, někdy vynést až daleko nad ni.

Naši profesionální designéři a odborníci na výrobu nábytku vám rádi pomohou při tvorbě stylového zařízení, které zaujme, dodá hodnotu ale také pocit opravdového pohodlí. V Prosto Interiér se staráme nejen o design hotelů, ale také o vybavení penzionů, apartmánových domů či AirBnb bytů a domů.

Nechte interiér vašeho hotelu zářit stylem, jedinečností a komfortem

Chci hotel na míru Chci hotel na míru

Design hotelových interiérů na míru

V rámci vybavení ubytovacích zařízení dokážeme našim zákazníkům nabídnout opravdu široké portfolio služeb. To zahrnuje téměř vše, co se týče interiérů pokojů, ale i samotného hotelu. Kromě profesionálních designérských návrhů se staráme i o výrobu prototypů, vzorkování materiálů a samozřejmě samotnou dodávku nábytku a jeho montáž přímo na místě. Dodáváme a instalujeme také koberce, závěsy či elektroniku jako jsou televize, fény nebo stolní lampy. Doladíme interiér hotelového pokoje opravdu do detailů - naše služby zahrnují i instalaci držáků na ručníky, fény nebo na zubní kartáčky.

Kromě zařízení pokojů se specializujeme i na vybavení samotného hotelu. Navrhujeme, konstruujeme a dodáváme recepce zahrnující recepční pulty, posezení, příjemné osvětlení či nevšední doplňky. Naše nabídka zahrnuje také návrh a realizaci hotelové kuchyně, restaurace, elegantní konferenční místnosti či světelného loga.

Profesionální a individuální přístup je pro nás alfou a omegou

Každou spolupráci začínáme tím, že se s klientem setkáme, zadefinujeme si potřeby a očekávání. Nastavíme společný cíl, seznámíme se s jejich interiéry a zaměříme si je. Poté ve spolupráci s interiérovým designérem vyhotovíme podrobné návrhy zařízení, aby měl náš klient možnost co nejlépe si své prostory představit.

Projekt je v této fázi pouze na začátku, odkud začneme zařízení na míru vyrábět ve vlastních halách. Používáme jedny z nejmodernějších technologii a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zpoždění a nedostatků. Průběh výroby zákazník kontroluje na základě informačních mailů a fotografií. Vybavení poté dodáváme a instalujeme přímo na místo byznysu. Dáváme si záležet, aby bylo vše pečlivě připravené a na místě montáže jsme strávili pouze nezbytné minimum času.

Při realizacích na míru je pro nás důležitý hlavně individuální přístup ke každému zákazníkovi. Interiér by měl být odrazem jeho potřeb a působit stejně unikátně. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit hotelový interiér přesně podle vašich představ.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč interiér hotelu od nás?

Dodržujeme sjednané termíny

Zařízení hotelů dodáváme načas a v předem smluvených termínech. Víme totiž, že čas jsou pro naše klienty i peníze.

Transparentní a férové jednání

Komunikujeme vždy zcela otevřeně. Netvrdíme, že problém nikdy nenastane, pouze to, že ho vždy vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.

Individuální přístup

Ke každému projektu a zákazníkovi přistupujeme individuálně. Dokážeme zrealizovat i atypické či speciální požadavky.

100% garance kvality

Interiéry domů a bytů odevzdáváme s garancí vysoké kvality díky našim projekčním systémům a kontrole jakosti.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru hotelu.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.