Interiéry prodejen na míru | Prosto.cz

Interiér prodejen

Aby zákazník v prodejně nakoupil, musí se v ní cítit pohodlně. Prodejna má vyzařovat pokoj, přátelskou atmosféru a pocit jistoty. Napomáhat by k tomu měly kvalitní materiály a funkční nábytek v kombinaci s příjemnými barvami a vhodným osvětlením.

Stylová prodejna perfektní do detailu

Prodejna je místem, které by mělo zaujmout svým interiérem natolik, aby jí zákazníci jednoduše nemohli odolat. Klíčem k úspěchu je přitom propracovaný design korespondující se stylem prodávaného zboží.

Estetický dojem je tu vždy silně propojen s hospodárným a funkčním způsobem využívání prostor provozoven. Naše centra a prodejny pro děti hrají barvami a všestranně využitelným nábytkem, prodejny luxusnějších značek zas doplňujeme prémiovými materiály a atypickým designem. Velmi důležitou roli sehrává i osvětlení, které podtrhuje atmosféru prodejny a zvýrazňuje design zařízení. Je tak součástí našich návrhů a jeho instalace tvoří neoddělitelnou součást realizace projektu.

Věříme, že interiérový design si vyžaduje zkušenosti odborníka a speciální expertízu. Zákazníkům tímto způsobem totiž ukazujete přidanou hodnotu svého byznysu a může vás velmi výrazně odlišit od konkurence, někdy vynést až daleko nad ni.

Chcete vlastnit prodejnu, která vaše zákazníky přiměje neustále se k vám vracet?

Chci prodejnu na míru Chci prodejnu na míru

Podívejte se na prodejny, které jsme již realizovali

Design interiéru vaší prodejny na klíč

Při zařizování prodejen je důležité soustředit se na detail, který však musí přesně ladit s celkem. I na ty se v Prosto interiér soustřeďuje profesionální designér, který pro naše klienty připravuje kompletní návrhy prodejen. Zhotovujeme je však také za pomoci specializovaného softwaru IMOS. Při našich počátečních návrzích se snažíme vyzdvihnout zejména firemní identitu a doladit vaší prodejnu tak, aby ladila s odkazem značky, ale také s vašimi představami. Dbáme na logické rozmístění věšákových a regálových systémů, prodejních pultů, stěnových systémů, prostorových stojanů a dalších doplňků interiérů obchodů.

Projekty realizujeme s ohledem na kvalitu i stanovené termíny

Jakmile máme projekty schválené, přistupujeme k zadání do výroby. Vybavení vaší prodejny produkujeme ve vlastní výrobní hale. Kvalitu tak garantujeme výrobou pomocí vlastních přístrojů a profesionálně vyškolených zaměstnanců stejně jako dodávkou bez subdodavatelů. Používáme jedny z nejmodernějších technologii a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zbytečných vad, opoždění a nedostatků. Průběh výroby můžete kontrolovat na základě informačních mailů a fotografií. Nebo přijďte za námi a o všem se přesvědčte na vlastní oči.

Finální fáze projektu jsou pro zákazníky nejzajímavější

Montáž zařízení přímo do prodejny poté považujeme za samozřejmost. Předem se v našich dílnách snažíme připravit co nejvíce detailů tak, aby práce na místě zabrala pouze nezbytně nutnou dobu. Při převozu, instalaci a dolaďování jsme pečliví a postupujeme dle předem připravených postupů. Po skončení instalace vám funkce zařízení vaší prodejny podrobně představíme, seznámíme vás s jeho seřizováním i metodami ošetřování. Společně vše zkontrolujeme a odsouhlasíme.

Je pro nás důležité, aby byla vaše prodejna přesně podle vašich představ. Všechno zařízení, osvětlení i doplňky budou sloužit jedinému účelu - aby se u vás vaši zákazníci nejen skvěle cítili, ale také se do vaší prodejny rádi a často vraceli. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit interiér prodejny přesně podle vašich představ.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč specializovanou prodejnu od nás?

Individuální přístup

Ke každé specializované prodejně a klientovi přistupujeme individuálně. Děláme vše proto, abychom dokázali naplnit i atypická přání.

Transparentní a férové jednání

Ke svým zákazníkům se vždy chováme férově a s úctou. Pokud se během realizace projektu objeví problém, najdeme na něj řešení.

Rychlost realizace

Realizaci interiérů neodkládáme a s výrobou začneme okamžitě ve chvíli, kdy nám to výrobní kapacity dovolí.

Odbornost a zkušenosti

Během dlouhého působení na trhu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které denně přemítáme do spolupráce s klienty.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru prodejny.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.