Kuchyně na míru | Prosto.cz

Kuchyně na míru

Každá správná hospodyňka by měla mít kuchyň, kde se dějí zázraky. Kuchyň, kde to syčí a voní. Kuchyň, která splňuje všechny představy rodiny o spokojeném vaření, stolování a pohodě v kruhu nejbližších.

Věnujeme se zakázkové výrobě kuchyní přímo na míru

Všechno to začíná vaším nápadem. Protože pouze vy nejlépe víte nejen jaká kuchyň se vám nejvíce líbí, ale také co v ní potřebujete mít a kde přesně se to bude nejlépe hodit. Využijte našich služeb a realizujte konečně své sny o dokonalé kuchyni na míru!

Jak se vaše kuchyň přetransformuje z vize do reality? Jednoduše! Prohlédneme si váš byt či restauraci, sestavíme si předběžnou cenovou kalkulaci a vše naplánujeme podle toho, jaká máte očekávání. Naplníme vaší kuchyň měkkým dřevem a teplými barvami? Nebo naopak sáhneme po lesklé úpravě a modernějším stylu? V úvahu vždy připadá i ostrůvek, vysoké nebo naopak nižší skříně, vestavěné či přiznané elektrospotřebiče. Vše záleží pouze na vás, na vašem stylu a rozhodnutích.

Při realizaci pro vás vyrábíme všechen nábytek pomocí špičkových technologií v našich vlastních halách a pouze z materiálů, kterým věříme. Instalace je pak právě ta část, kde se snažíme být co nejrychlejší a šetřit váš čas i energii. Pokud si přejete získat novou kuchyň přesně na míru, jednodušší řešení už neznáme.

Originální a stylovou kuchyň máte s naší pomocí doslova na dosah ruky

Chci kuchyň na míru Chci kuchyň na míru

Podívejte se na kuchyně, které jsme již realizovali

Protože kuchyň má být tam, kde se schází celá rodina

Kudy vede cesta k vaší kuchyni? Je to snadné. Nejdříve se sejdete s našim architektem a projednáte společně své představy. Na jejich základě vám doporučíme ideální řešení šité na míru. Po odsouhlasení všech materiálů se přesuneme k vypracování projektu vaší kuchyně. A naše služby zde pouze začínají.

Desky, skříňky, stoly, poličky a vše ostatní zařízení produkujeme ve vlastní výrobní hale. Kvalitu tak garantujeme výrobou pomocí vlastních přístrojů a profesionálně vyškolených zaměstnanců stejně jako dodávkou bez subdodavatelů. Používáme jedny z nejmodernějších technologii a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zbytečných vad, opoždění a nedostatků. Průběh výroby své kuchyně můžete kontrolovat na základě informačních mailů a fotografií. Nebo přijďte za námi a o všem se přesvědčte na vlastní oči. Protože chceme, abyste od nás dostali tu nejkvalitnější kuchyň na míru a to bez kompromisů.

Když jsou poslední krůčky k vašemu snu nadosah

S převozem či instalací nebudete mít nejmenší potíže. Budeme od vás pouze požadovat zálohu na montáž v podobě 30 % z celkové částky. Vybavení kuchyně dovezeme až k vám a zasadíme ho tak, jak jsme si to předem naplánovali. Pro montáž kuchyně počítejte s dobou trvání jeden až dva dny, vše však záleží také na stupni připravenosti vašich prostor. Když je hotovo, společně zkontrolujeme kvalitu dodávané kuchyně a vy si na základě dodávacího protokolu a vaší platby vše převezmete. Samozřejmostí je pro nás také to, že vás seznámíme s údržbou kuchyně a veškerého jejího vybavení, jeho ošetřováním a také seřizováním.

Svou kuchyň na míru si pak můžete začít naplno užívat. Kontaktujte nás. Pomůžeme vám zrealizovat kuchyň přesně podle vašich představ a snů.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč kuchyňskou linku od nás?

Vlastní kapacity a technologie

Na technické zpracování kuchyní sami dohlížíme. Jejich výroba podléhá našim kapacitám a tak můžeme s procesem efektivně pracovat.

Transparentní a férové jednání

Ke svým zákazníkům se vždy chováme férově a s úctou. Pokud se během výroby kuchyně objeví problém, jsme tu od toho, abychom spolu našli řešení.

100% garance kvality

Každý jeden kus nábytku do vaší kuchyně u nás prochází vlastní kontrolou kvality. Právě proto vám dokážeme zaručit 100% výsledek.

Odbornost a zkušenosti

Během dlouhého působení na trhu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které denně přemítáme do spolupráce s klienty.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o kuchyni na míru.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.