Zpět na pozice

Projektant / Konstruktér

HPP

Přestavení společnosti

Společnost Prosto interiér na trhu působí už od roku 2003, kdy jsme rozšířili truhlářskou výrobu založenou v roce 1992. Za ta léta jsme nasbírali množství zkušeností, které teď uplatňujeme v každé jedné zakázce. Protože přesně víme, jak důležité je mít interiér vybaven funkčními a kvalitně zpracovanými kusy zařízení.

Naší výsadou jsou interiéry na klíč, kdy klient může nechat všechno zcela na nás - od počátečního návrhu zkušeného designéra přes důslednou výrobu v našich vlastních halách až po realizaci a montáž přímo v interiéru. Tým profesionálů dohlíží během celého procesu nejen na detaily výroby, citlivé a rozumné zacházení se zařízením či na dodržování sjednaných termínů, ale hlavně na plynulý průběh spolupráce a spokojenost zákazníků.

V přístupu k zaměstnancům se řídíme heslem spokojený zaměstnanec = spokojený zaměstnavatel. Snažíme se lidem pracujícím v Prosto interiér vyjít vstříc v každé situaci i pokud to je těžká životní situace, můžete se spolehnout že Vás podržíme. Dbáme na správný kolektiv od kterého vyžadujeme pohodovou atmosféru. Stmelujeme vztahy mezi jednotlivými zaměstnanci na různých sportovních a společných aktivitách.

Zaujala vás tato pozice?
Dejte nám vědět! Brzy se vám ozveme.