Interiéry kanceláří na míru | Prosto.cz

Interiér kanceláří

Kancelářské prostory by měly dokonale plnit estetické, ale i funkční a ergonomické požadavky. Reprezentativní interiér kancelářských prostor pak neodmyslitelně doplňuje image firmy. Ať už se jedná o setkání s partnery, investory, klienty, ale vlastní pracovníky.

Kancelářské prostory spojené s pohodlím i motivací

Kancelářské prostory by měly do posledního detailu splňovat funkce, pro které se náš zákazník rozhodne. Nejčastěji jde o přehlednost, podporu produktivity zaměstnanců, vyvolání pocitu bezpečí, pokoje a tvořivé nálady. Tak, aby pracovníci mohli podávat co nejlepší výkony. Věříme, že i proto si interiérový design kanceláří vyžaduje zkušenosti odborníka a speciální expertízu. Zaměstnancům i vnějšímu světu tímto způsobem totiž ukazujete přidanou hodnotu svého byznysu a může vás velmi výrazně odlišit od konkurence.

Firma Prosto Interiér pro své zákazníky realizuje více, než pouze typické kancelářské prostory. Zaměřujeme se na řešení pro firmy dle jejich specifických požadavků a vizí. Kromě moderního kancelářského nábytku vyhotovujeme návrhy, dodávky a instalace atypických kanceláří, zařizujeme konferenční a zasedací místnosti, firemní kuchyňky, open office, archivy, sklady, relax či game rooms, centrální tiskárny i manažerské kanceláře. Každá realizace musí splňovat požadavky na pohodlná a ergonomicky vybavená pracovní místa ať už se to týká stolů a židlí, rozmístění zaměstnanců, nábytku či také jednotlivých kanceláří v rámci budovy.

Potřebujete vytvořit reprezentativní ale zároveň i příjemné a pohodlné kanceláře?

Chci kancelář na míru Chci kancelář na míru

Prohlédněte si kancelářské prostory, které jsme již realizovali

Řešení pro kanceláře na míru

Klientům nabízíme řešení podle jejich požadavků v rámci designu korespondujícího s vnější komunikací firmy i s podporou zaměstnanců. Dokážeme vyhotovit a zařídit interiéry pro skupinky 4-10 pracovníků, kteří potřebují pracovat v kolektivu ale také otevřené prostory či naopak uzavřené kanceláře pro zaměstnance pracující individuálně. V rámci zařizování firemních interiérů respektujeme aktuální trendy - řídíme se vizí moderního vzhledu, praktickým provedením a technickou propojeností detailů. Společně s našimi klienty vyhodnocujeme nejvhodnější možnosti vybavení komerčního interiéru a na základě toho pak naši interiéroví designéři vypracují grafické návrhy nových prostor. Po schválení začínáme s realizací, při které ve vlastních halách vyrábíme každý jeden kus nábytku pro kancelářský interiér.

Výroba se soustřeďuje na rychlost a kvalitu

Při výrobě používáme nejmodernější technologie a celý proces je řízen pomocí unikátního systému. Ten zaručí bezproblémový průběh bez zpoždění a nedostatků. Výrobu zákazník kontroluje na základě informačních mailů a fotografií. Výrobní fáze je následovaná fází instalační, kdy všechno zařízení, ať už se jedná o pracovní stoly a židle, konferenční místnosti nebo koupelny, montujeme přímo na místě. Všechno se přitom snažíme nachystat tak, abychom na místě samotné instalace strávili pouze nezbytně nutnou dobu.

Vybavení kancelářských prostor by mělo být navrženo v jednoduchých liniích s nadčasovým stylem a tak, aby splňovalo veškeré funkce efektivního podniku. Konzultujte je proto s profesionály, kteří svému řemeslu rozumí. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit kancelářské prostory přesně podle vašich představ.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč kancelářské prostory od nás?

Vlastní kapacity a technologie

Každý kus nábytku vyrábíme ve vlastních halách za pomocí dobře známé technologie. Za výrobu tak zodpovídáme pouze my.

Česká firma s tradicí

První roky již máme za sebou a jsme plně etablovaní na českém trhu, známe jeho specifika i limitace.

Rychlost realizace

Realizaci interiérů neodkládáme a s výrobou začneme okamžitě ve chvíli, kdy nám to výrobní kapacity dovolí.

Odbornost a zkušenosti

Během dlouhého působení na trhu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které denně přemítáme do spolupráce s klienty.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru kanceláře.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.