Reference

Kvalita služeb a spokojenost zákazníků jsou pro nás klíčové. Prohlédněte si výsledky projektů, v rámci kterých jsme navrhli, vyrobili a také dodali nábytek do domácností, kanceláří, restaurací nebo obchodů.

S nábytkem Prosto mají naši zákazníci pocit výjimečnosti a prémiové kvality.

Firma Prosto interiér působí na trhu již od roku 2003. Našim klientům jsme od této doby dodali množství propracovaných kuchyňských linek, kompletně vybavených bytových jednotek a zařízených restaurací či kancelářských prostor. Podíleli jsme se na kompletní dodávce interiéru a servisu prodejen pro Eiffel Optic či úplné rekonstrukci prodejen NordBlanc.

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí a klademe důraz na kvalitu produktů i služeb. Zpracování materiálů probíhá přímo v našich vlastních halách pod pečlivým dohledem odborníků. Naše služby jsou navíc šité na míru každého zákazníka. Společně nacházíme vhodná řešení pro jejich lokální, ale také mezinárodní projekty. Zařizujeme nejen interiéry domácností v bytových jednotkách a samostatných domech, ale také příjemné prodejny, moderní restaurace či projekty pro hotelové a rezidenční komplexy. Navíc máme zkušenosti se zařizováním veřejných institucí nebo obchodních a office center.

Zajímají vás detaily? Prohlédněte si naše reference zblízka.

Vše Kuchyňské linky Byty a domy Kanceláře Prodejny Restaurace Ostatní

Luisa Spagnoli OC Chodov

Prodejny
Začátkem roku 2017 jsme vybavili luxusní obchod s oblečením Luisa Spagnoli v obchodním centru Chodov. Interiér je navržen v do luxusní matné krémové barvy se zlatými kovovými prvky. Součástí zakázky byl též věšákový systém na míru.
Více informací

Eiffel Optic Chodov

Prodejny
Pro stávajícího zákazníka Eiffel Optic a.s. jsme v červnu roku 2016 vybavili nové obchodní prostory v Centrum Chodov. Prodejna je vybavena v novém designu. Je použitý bílí lesklý materiál a obloukové rohy s úplně novým typem kulaté recepce.
Více informací

NordBlanc OC Letňany

Prodejny
Začátkem roku 2018 jsme pro firmu NordBlanc zrekonstruovali prodejnu v OC Letňany. Prodejna je vybavena obložením a stropními podvěsy z dubové dýhy. Pro zavěšení oblečení slouží atypický kovový regálový systém. Součástí dodávky byly nové SDK příčky, vinylová podlaha, výmalba, elektroinstalace a dodávka nábytku.
Více informací

Byt Brno Svitavská

Byty a domy
Pro soukromého zákazníka v Brně jsme v roce 2016/2017 vybavili byt atypickým nábytkem. Byly použity ultramatné materiály od firmy Egger, lamina se sjednoceným pórem a v obývacích prostorách lakovaný nábytek. Součástí dodávky byla i stavební část: nové podlahy, elektroinstalace, SDK, výmalby, omítky
Více informací

Eiffel Optic Zličín

Prodejny

Masarykova universita

Ostatní

Interiér bytů Brno Palác Chlumeckých

Byty a domy
Pro společnost Bažant Interiér s.r.o. jsme realizovali vybavení 4 bytů v centru Brna v nově zrekonstruovaném paláci Chlumecký. Každý byt obsahoval kuchyňskou linku, vestavěnou skříň, ložnici a obývací stěnu.
Více informací

Interiér bytu Drobného

Byty a domy
Pro našeho zákazníka jsme realizovali vybavení nově rekonstruovaného bytu v ul. Drobného. Byt pocházel z první poloviny 20 stol. a při rekonstrukci se dbalo na zachování původního kouzla bytu. Návrh interiéru měli na starosti ON LI architekti a dle tohoto návrhu jsme prováděli realizaci.
Více informací

Restaurace Pepe

Byty a domy
Pro designovou kancelář PEPE Food & Gym jsme v roce 2016 vybavili restauraci nábytkem na míru.
Více informací

NordBlanc OC Futurum Kolín

Prodejny
Pro zákazníka NordBlanc jsme začátkem roku 2018 zrekonstruovali prodejnu v centru OC Futurum Kolín. Prodejna je vybavena obložením a stropními podvěsy z dubové dýhy. Pro zavěšení oblečení slouží atypický kovový regálový systém. Součástí rekonstrukce bylo vybourání staré prodejny, nové SDK příčky, vinylová podlaha, výmalba, elektroinstalace
Více informací

Rostěnice

Kanceláře
Pro klienta Rostěnice, a.s. jsme vybavily interiérem novou administrativní budovu. Návrh budovy i interiéru zpracovala architektonická kancelář Maura s.r.o. . V interiéru převládá materiál mořený dub v kombinaci s bílou.
Více informací

Byt Brno Netroufalky

Byty a domy
Pro soukromého zákazníka v Brně jsme v roce 2016 vybavily byt atypickým nábytkem. Kuchyňská linka je vybavena lakovaným nábytkem s dubovými doplňky a pracovní deskou z kompaktní desky. Dubové prvky se nesou celým bytem přes velkou vestavěnou skříň až po předsíň kde je dubdominantním materiálem.
Více informací

Restaurace Apatera

Restaurace

Sevaron

Kanceláře

Mikrobiologický ústav

Ostatní

Mendelova univerzita

Ostatní

The Little Gym

Prodejny
Pro klienta The Little Gym jsme zrealizovali novou pobočku v Praze Chodov. Součástí dodávky byla i dlouhá prosklená stěna a ostatní interiérové vybavení.
Více informací

Vojenský klub Šumavská

Byty a domy
Pro stavební firmu … jsme dodávali historické obložení stěn pro vojenský klub. Celý klub se nesl v historickém duchu, který tyto obklady zvýrazňovaly. Obklady jsou použity z materiálu MDF lakovaným bílím lakem s ozdobnými zlatými lištami.
Více informací

The Brand

Prodejny
Pro společnost The Brand jsme realizovali vybavení obchodního butiku v Praze na ul. Široká. Obchod The Brand se zaměřuje na luxusní zboží a tomu je i přizpůsobeno vybavení obchodní jednotky, jako povrchová úprava nábytku byl vybrán lak s 60% leskem.
Více informací

Country Burger Letmo

Restaurace
Pro společnost Keepline s.r.o. jsme v říjnu roku 2016 vybavili restauraci Country Burger v OC Letmo.
Více informací

Restaurace Tusto

Restaurace
Pro restauraci Tusto jsme v zimě roku 2012 zrekonstruovali stávající restaurační prostory v OC Olympia Brno. V restauraci o velikosti 250m2 jsme provedli stavební úpravy: demontáž stávající dlažby, pokládka nové dlažby, nové příčky ytong, nové sociální zázemí a výmalby.
Více informací

Restaurace Labufata

Restaurace
Pro společnost Labufata s.r.o. jsme na jaře roku 2013 vybavili restauraci s celkovou kapacitou 160 lidí včetně zahrádky. Restaurace se skládala především z čalouněných lavic, čalouněných bílou koženkou, jídelních stolů, židlí a květináčů. Venkovní zahrádka ve tvaru lodi byla realizována ze smrkového dřeva a na míru čalouněnou střechou z nepromokavé látky.
Více informací

Kanceláře OKAY Holding a. s.

Kanceláře
Pro společnost OKAY Holding a.s. jsme na jaře roku 2015 vybavili kancelářské prostory pro 250 zaměstnanců. Práce probíhaly dle vlastního konceptu společnosti s ohledem na maximální využití stávajícího prostoru. Celá realizace probíhala s přesně naplánovaným harmonogramem s minimálním omezením pracovníků při práci
Více informací

Interiér domu Žatčany

Byty a domy
Pro našeho zákazníka jsme realizovali vybavení v nově rekonstruovaném domě v Žatčanech. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a návrh interiéru byl realizován dle přání majitelky. V domě jsme realizovali kuchyňskou linku, jídelní stůl a obývací stolek, koupelnový nábytek, pracovnu a ložnici.
Více informací

Bruno Family Park

Ostatní
Koncem roku 2015 jsme vybavili nábytkem BRuNO family park s kapacitou až 2000 dětí. Součástí dodávky bylo kompletní vybavení interiéru dle návrhu architektonické kanceláře Maura. Vybavení brasserie Zobka, restaurace Hnízdo, hracích prostor The Little Gym a pro výrobu nejsložitější a kolikrát velmi atypické prvky do prostor určených pro hraní.
Více informací

Potřebujete vyrobit originální interiér, který bude maximálně vyhovovat Vaší představě?

Kontaktujte nás Kontaktujte nás