Služby

Hledáte spolehlivého partnera pro výrobu nábytku do domácnosti, kanceláře, restaurace nebo obchodu? Pak jste u nás správně. Pojďme společně zařídit váš prostor!

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Realizujeme

Naše komplexní řešení se dokáží zcela přizpůsobit vašim potřebám. Nezáleží na tom, zda vybavujete dům, vlastní prodejnu, restauraci nebo hotel. Náš tým profesionálů se postará o 100% spokojenost ať už jde o jakýkoliv prostor. Odlište se od davu uniformně vybavených domovů či konvenčních hotelů a restaurací. S námi můžete realizovat své odvážné sny o interiéru, který bude připraven na klíč přesně pro vás

Prohlédněte si naše služby opravdu zblízka.

Kuchyně na míru

Dopřejte si proto kuchyň svých snů a přesně podle vašich představ. Náš bytový architekt pro vás navrhne to správné řešení, kuchyň pak vyrobíme podle standardů nejvyšší kvality a přijedeme smontovat až k vám domů. Tak, abyste své vysněné místo měli podle svých představ připraveno co nejkvalitněji a v co nejkratším čase.

Více o kuchyňských linkách

Byty a domy

Postaráme se vám o vybavení koupelny, obýváků, ložnice, dětského pokoje, kuchyně, šatníku či pracovny. Tak, ať vaše rodina žije v pohodlné, funkční a opravdu stylové domácnosti.

Více o bytech a domech

Kanceláře

Aby byla atmosféra ve firmě profesionální, ale také uvolněná, měla by obsahovat kvalitní kancelářské vybavení, které bude na úrovni a zároveň vdechne pocit pohodlí a bezpečí. Jen vy totiž víte, co ve vaší kanceláři nesmí chybět a na jakém místě to nejvíce využijete. Dodáme vám vše a bez starostí.

Více o kancelářích

Prodejny

Dodejte své firmě styl a zajímavý design. Pomůžeme vám s tím! Díky našim profesionálním architektům můžeme design prodejny navrhnout podle vašich představ. Pomocí nábytku na míru z ní společně vytvoříme místo, kam je jednoduše radost chodit nakupovat. Aby se k vám vaši zákazníci vraceli s dobrým pocitem.

Více o prodejnách

Restaurace

Při navrhování restaurací myslíme na kvalitní materiály, příjemné zpracování, ale i pohodlné tvarování nábytku, takže vy už nemusíte. Postaráme se o návrh designu, nacenění a následnou výrobu posezení, úložných prostor, recepčních pultů, obkladů a všeho ostatního. Abyste se vy mohli věnovat pouze svému řemeslu a zákazníkům.

Více o kuchyňských linkách

Hotely

Hotelový nábytek je dlouhodobá investice, proč tedy neinvestovat kvality, originality a luxusu. Vše navrhneme společně s vámi a smontujeme přímo ve vašich prostorách. Dodání a montáže postelí, skříní, recepčního pultu či vybavení pokojů a koupelen, tak už nechejte na profesionály, kteří vám ušetří čas i finance.

Více o hotelech

Nábytek na míru

Nábytek tvoří vaše prostory a doplňuje styl, kterým se prezentujete. Doma, v kanceláři, ve svém obchodě, hotelu či v restauraci. Proč tedy vlastnit stejné kusy, které si kupují všichni ostatní? Dopřejte si výjimečné zařízení vytvořené přesně na míru vašim požadavkům. Tak, aby vám vyhovovalo a odpovídalo všem potřebám.

Více o nábytku na míru

Návrh a vizualizace

Nechte si vypracovat vizuál od profesionálů. V Prosto Interiér vám na začátku každé spolupráce uděláme počítačovou modelaci v prostoru, abyste si vše mohli předem představit, spočítat a promyslet. Nábytek vám pak dodáme přesně podle návrhů a tak, aby dokonale seděl vašemu vkusu i potřebám.

Více o grafickém návrhu

Potřebujete vyrobit originální interiér, který bude maximálně vyhovovat Vaší představě?

Kontaktujte nás Kontaktujte nás