Návrh a vizualizace interiéru

Reálnou představu o tom, jak bude váš interiér vypadat, byste si měli udělat dříve, než se do realizace bytu, kanceláře, restaurace či hotelu společně pustíme. Je proto důležité věnovat právě této fázi rozhodování velkou pozornost. Kvalitní a propracovaný návrh interiéru je totiž alfou a omegou úspěšné realizace.

Vhodný grafický návrh je základem úspěchu

Při zařizování interiérů je potřeba pečlivě zvážit každý detail a představit si ho co nejreálněji v běžném životě. Přesně proto vám v rámci každé naší služby nabízíme počáteční vypracování grafických návrhů i 3D modelů. Můžete podle nich dolaďovat detaily i klíčové prvky interiéru a naplánovat ho společně s námi do dokonalosti.

Naše návrhy jsou nejen ergonomicky správné, ale také technicky dořešené se všemi navazujícími detaily. Interiéry navrhujeme vždy tak, aby realizace proběhla úspěšně, hladce a bez zbytečných potíží. Interiérový designér je v naší společnosti úzce propojený s výrobními techniky. Každý návrh je podrobně konzultován a veškeré technické detaily se řeší v týmu s mnohaletými zkušenostmi. Pro ty nejlepší výsledky používáme léty ověřený systematický postup vyhovující nám i samotným klientům.
Chcete přesné grafické nebo 3D návrhy svého interiéru?

Chci návrh na míru Chci návrh na míru

Podívejte se na prodejny, které jsme již realizovali

Profesionální designér pouze pro vás

V Prosto Interiér věříme odzkoušeným profesionálům a jejich schopnostem. Při realizaci každého projektu proto stojí na samotném začátku náš vlastní interiérový designér. Kromě toho, že svůj obor vystudoval, má také bohaté zkušenosti s prací s různými interiéry a proto dokáže navrhnout kreativní a chytrá řešení šitá na míru. Návrh interiéru pro naše zákazníky připravuje s citem a lehkostí, přesně tak, aby prostor působil jednoduše, ale zároveň stylově.

Grafický návrh jako součást dalších služeb

Při počátečních návrzích interiérů je u nás zcela běžné používat počítačové modelování ve 3D formátu tak, aby klient získal o svém interiéru co nejlepší představu. Používáme však také náhledy ve 2D a to zejména pokud se jedná o návrhy konkrétní stěny a jejího řešení. Co nejrealističtější návrhy interiérů používáme v rámci každého projektu, ale i zvlášť. Proto s nimi máme bohaté zkušenosti, které nám pomáhají neustále se zdokonalovat a poskytnout klientům skutečně propracovaná řešení dotáhnutá do nejmenších detailů.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč návrh a vizualizaci interiéru právě od nás?

Transparentní a férové jednání

Komunikujeme vždy zcela otevřeně. Netvrdíme, že problém nikdy nenastane, pouze to, že ho vždy vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.

Česká firma s tradicí

Jsme solidní česká firma s tradicí, kterou vlastní 2 majitelé. Máme vlastní zázemí i zaměstnance, dlouholeté zkušenosti a také své know-how.

Individuální přístup

Ke každému projektu a zákazníkovi přistupujeme individuálně. Dokážeme zrealizovat i atypické či speciální požadavky.

Dodržujeme sjednané termíny

Návrhy předáváme vždy včas. Na předem sjednané termíny se u nás můžete jednoduše vždy spolehnout.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o návrhu interiéru

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.