Nábytek na míru | Prosto.cz

Nábytek na míru

Máte občas chuť odlišit svůj interiér od průměru? Najít si vlastní kvalitní a funkční cestu, která navíc přesně doplní styl vašeho domova, kanceláře, restaurace či hotelu? Už nemusíte hledat nejlepší možné alternativy. Realizujte raději své sny a představy s nábytkem na míru.

Nábytek na zakázku vhodný do všech interiérů

Vytváříme nábytek, který je pro vás i pro váš domov zcela výjimečný a nenahraditelný, odráží vaši osobnost a jedinečný styl. Své zákazníky posloucháme, navrhujeme a vytváříme nábytek s jediným cílem - splnit sny o perfektním interiéru. Každý kousek vybavení projde našimi rukami. Jen tak máme možnost dotáhnout ho do dokonalosti, efektivně využít všechny dimenze interiéru, použít ty nejlepší materiály a s jistotou se za zařízení interiéru u našich zákazníků zaručit.

Od dětských pokojů až po kancelářský nábytek - na zakázku pro své klienty vyrábíme vestavěné skříně, designový i praktický nábytek, zařízení kuchyní, dětských nebo studentských pokojů, předsíní, specializovaných prodejen či ubytovacích zařízení. To vše s citem pro detail, profesionálně, kvalitně, bez zbytečného prodlení a bez starostí.


Splňte si sen o stylovém a funkčním interiéru s nábytkem na míru

Chci nábytek na míru Chci nábytek na míru

Prohlédněte si nábytek na míru, který jsme již vyráběli

Vyrobíme nábytek na zakázku podle vašich přestav
Jednoduše!

Zařízení na míru můžete u Prosto Interiér získat celkem snadno. S každým klientem jednáme individuálně přesně podle toho, jaké má o svém interiéru představy. Váš prostor v prvním kroku zaměříme a společně s profesionálním designérem navrhneme vhodná řešení splňující vaše požadavky a představy. Vše společně probereme při realistických vizualizacích, které doplňuje předběžné nacenění. Při výrobě nábytku na míru jsme následně pečliví, dohlížíme na každý detail a z naší vlastní dílny nevyvezeme nic, co by předtím neprošlo přísnou systematickou kontrolou kvality. Všechny vestavěné či šatní skříně, dětský nábytek, zařízení hotelových pokojů či kanceláří dodáme až k vám, provedeme instalaci a ujistíme se, že je vše v pořádku a přesně podle vašich představ. Funkcionalitu a obsluhování zařízení si společně projdeme tak, abyste se s ním seznámili a cítili, že jste pánem svého interiéru.

Na míru, ale také přemístitelně

Vaše prostory přesně zaměříme a vyrobíme pro vás nábytek na klíč. Doplnit jej však můžeme i o unifikované a lehce přemístitelné kousky. Naši klienti totiž chtějí vědět, že i když je momentálně interiér a nábytek v něm navržen dokonale, za pár let mohou změnit názor a chtít malou změnu. Jedná se zejména o stojany do prodejen, kancelářské stoly či zařízení hotelových pokojů. sky, skříňky, stoly, poličky a vše ostatní zařízení produkujeme ve vlastní výrobní hale.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč nábytek na míru od nás?

Transparentní a férové jednání

Komunikujeme vždy zcela otevřeně. Netvrdíme, že problém nikdy nenastane, pouze to, že ho vždy vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.

Česká firma s tradicí

Jsme solidní česká firma s tradicí, kterou vlastní 2 majitelé. Máme vlastní zázemí i zaměstnance, dlouholeté zkušenosti a také své know-how.

Individuální přístup

Ke každému projektu a zákazníkovi přistupujeme individuálně. Dokážeme zrealizovat i atypické či speciální požadavky.

100% garance kvality

Interiéry domů a bytů odevzdáváme s garancí vysoké kvality díky našim projekčním systémům a kontrole jakosti.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o nábytku na míru.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.