Interiéry restaurací na míru | Prosto.cz

Interiér restaurací

Pro gastro zařízení je vhodná vizuální identita jedním z klíčových faktorů úspěchu. Ke kvalitnímu podniku neodmyslitelně patří atmosféra, kterou interiér podniku vyzařuje. Při jeho vybavování je tak nejlepší spolehnout se na experty, kteří přesně vědí, jak kvalitním vybavením zapůsobit a vyvolat v zákaznících pozitivní emoce.

Interiér restaurací očima odborníků

Restaurace a kavárny by měly svým hostům poskytovat odpočinek, prostor pro příjemná setkání či společenské události a načerpání nové energie. Navíc v dnešní době využívá neustále více lidí restaurační podniky i ke komerčním účelům - pro práci či obchodní schůzky. Věříme, že interiérový design si vyžaduje zkušenosti odborníka a speciální expertízu. Zákazníkům tímto způsobem totiž ukazujete přidanou hodnotu svého byznysu a může vás velmi výrazně odlišit od konkurence, někdy vynést až daleko nad ni.

Při tvorbě interiérů gastro zařízení se ve firmě Prosto zaměřujeme na jedinečná řešení šitá přímo na míru našich klientů. Jejich komerční prostory by totiž měly mít nejenom estetická, ale také funkční kritéria. Stylové a výjimečné zařízení posiluje značku a komunikuje v jejím duchu se zákazníkem, buduje si s ním pevný vztah a přispívá k pozitivnímu brandingu. Proto je dokonalý interiérový design úspěšných restaurací, kaváren a barů v dnešní době spíše již samozřejmostí než pouze výsadou.

Vaše restaurace s námi získá styl a pohodlí, které zákazníci dokáží ocenit

Chci restauraci na míru Chci restauraci na míru

Podívejte se na restaurace, které jsme již realizovali

Interiér gastro podniku od návrhu až po realizaci

Ve firmě Prosto Interiér se o vaše komerční gastro prostory dokážeme postarat ve větším měřítku. V první řadě zařídíme samotnou restaurační část pro zákazníky. Při přípravách začínáme s dispozičním návrhem restaurace a dimenzováním koordinačních zón. Cílem zde je, aby se do restaurace vešel co nejvyšší počet osob, ale zároveň aby se zde všichni cítili příjemně, komfortně a neměli pocit stísněnosti. V neposlední řadě se však staráme i o prostory mimo dohled zákazníků, a to o srdce každé restaurace - o kuchyně. Dokážeme do nich dodat veškerou gastro technologii a doladit s naším nábytkem vyrobeným na míru.

Komplexní služby pod jednou střechou

Důležitou součástí realizace restaurací je dohled nad dodržováním předpisů Bezpečnosti ochrany zdraví při práci tak, aby naši klienti zvládli bez nejmenších obtíží kolaudaci a následné uvedení restaurace do běžného provozu. Spolupráce s restauračními zařízeními je z naší strany komplexní a jasná. S každým klientem se setkáme a ujasníme si základní vize, představy a reálné cíle spolupráce. Seznámíme se s interiéry zařízení, zaměříme si je a uděláme si představu o možných řešeních. Náš profesionální interiérový designér poté zhotoví grafický návrh interiéru. Klient tak získává možnost co nejlépe si své prostory představit.

Realizace ve vlastních prostorách

Samotná výroba nábytku a zařízení na míru probíhá v našich vlastních halách. Používáme jedny z nejmodernějších technologii a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zpoždění a nedostatků. Průběh výroby zákazník kontroluje na základě informačních mailů a fotografií. Vybavení restaurace dodáváme přímo na místo byznysu, kde ho naši mistři následně montují do své finální podoby. Vše je předem pečlivě připravené a na místě montáže tráví zaměstnanci pouze nezbytný čas.

Při realizacích na míru je pro nás důležitý hlavně individuální přístup ke každému zákazníkovi. Interiér restaurace by měl být odrazem potřeb jeho značky a komunikovat prostřednictvím designu stejně unikátně. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit interiér vašeho gastro zařízení podle vašich představ.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč interiér restaurace od nás?

Odbornost a zkušenosti

Naše firma má již první roky působení za sebou. Jsem odborníci, kteří vědí, o čem mluví. A za svou prací si vždy stojíme.

Česká firma s tradicí

Díky prvotřídním projekčním systémům prochází každý kus nábytku z naší dílny nekompromisní kontrolou kvality.

100% garance kvality

Díky prvotřídním projekčním systémům prochází každý kus nábytku z naší dílny nekompromisní kontrolou kvality.

Rychlost realizace

Realizaci interiérů neodkládáme a s výrobou začneme okamžitě ve chvíli, kdy nám to výrobní kapacity dovolí.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru restaurace.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.